Лого Інституту Інноваційного Врядування
/Посібник

Посібник для творців контенту для виявлення та протидії російській пропаганді в новітніх технологіях

Посібник

Багато журналістів, блогерів та громадських діячів, прагнучи швидко поширити інформацію, часто вдаються до використання інструментів штучного інтелекту без ретельної перевірки фактів. Така практика призвела до поширення викривленої інформації та пропаганди, зокрема щодо війни в Україні та глобальних сценаріїв. Легкість і швидкість створення контенту за допомогою штучного інтелекту в поєднанні з відсутністю критичної оцінки сприяли широкому розповсюдженню оманливих наративів.

Усвідомлюючи цю проблему, команда Інституту Інноваційного Врядування розробила рекомендації щодо використання програм штучного інтелекту для етичної журналістики та поширення достовірної інформації. Ці рекомендації мають на меті допомогти орієнтуватися в складнощах інструментів штучного інтелекту, гарантуючи, що їх використання підвищує, а не ставить під загрозу надійність і достовірність інформації, якою вони діляться з громадськістю.

Видання Посібника для творців контенту для виявлення та протидії російській пропаганді в нових технологіях стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проєкту «Розуміння штучного інтелекту: Посібник для творців контенту для виявлення та боротьби з російською пропагандою в нових технологіях», який виконує Інститут Інноваційного Врядування.

Погляди, висловлені в цій публікації, належать автору(-ам) і можуть не збігатися з офіційною позицією Уряду Великої Британії.

Постер для Посібника для творців контенту для виявлення та протидії російській пропаганді
[Контактна особа]
Мисишин Анна
CEO та Співзасновниця
Офіси в Україні:
м. Львів, вул. Шептицьких 29/10
м. Київ, Голосіївський проспект 62
Офіс в Брюсселі:
rue Limauge 13A, Brussels, 1050 Belgium